I. Dramé in 2019
| Full name | Ismaël Dramé |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | France |
| Club | Angers SCO II |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
I. Dramé 2019 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 720 |
| Goals | 1 |
| Full name | Ismaël Dramé |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | France |
| Club | Angers SCO II |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 720 |
| Goals | 1 |