Iñaki Bea in 2006
| Full name | Iñaki Bea Jauregi |
|---|---|
| Age | 43 |
| Nationality | Spain |
| Club | Valladolid |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
Iñaki Bea 2006 Appearances
| Appearances | 33 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 3 |
| Full name | Iñaki Bea Jauregi |
|---|---|
| Age | 43 |
| Nationality | Spain |
| Club | Valladolid |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 33 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 3 |