He Yiran in 2023
| Full name | Yiran He |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Yatai |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
He Yiran 2023 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Yiran He |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Yatai |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |