Han Seok-Jin in 2023
| Full name | Seok-Jin Han |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Korea Republic U17 |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Seok-Jin Han |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Korea Republic U17 |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |