Hamad Hassan Al Hosni in 2013
| Full name | Hamad Hassan Al Hosni |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al-Jazira |
| Position | Midfielder |
| Height | 166 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Hamad Hassan Al Hosni |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al-Jazira |
| Position | Midfielder |
| Height | 166 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |