Hamad Abdullah in 2026
| Full name | Hamad Abdulla Mohamed Salem Al Muqbali |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | United Arab Emirates |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Hamad Abdulla Mohamed Salem Al Muqbali |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | United Arab Emirates |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |