H. Zoch in 2010
| Full name | Hieronim Zoch |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Poland |
| Club | Arka Gdynia |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
H. Zoch 2010 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Hieronim Zoch |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Poland |
| Club | Arka Gdynia |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |