H. Yoshino in 2024
| Full name | Haruto Yoshino |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tochigi SC |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Haruto Yoshino |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tochigi SC |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |