H. Sbaï in 2016
| Full name | Hatim Sbaï |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Morocco |
| Club | Lyon Duchere |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
H. Sbaï 2016 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Hatim Sbaï |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Morocco |
| Club | Lyon Duchere |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |