H. Inamura in 2023
| Full name | Hayato Inamura |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Albirex Niigata |
| Position | Defender |
| Height | 181 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Hayato Inamura |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Albirex Niigata |
| Position | Defender |
| Height | 181 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |