H. Bigirimana in 2024
| Full name | Hugo Bigirimana |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Neuchatel Xamax FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
H. Bigirimana 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Hugo Bigirimana |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Neuchatel Xamax FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |