H. Abbès in 2023
| Full name | Hachem Abbès |
|---|---|
| Age | 38 |
| Nationality | Tunisia |
| Club | ES Metlaoui |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
H. Abbès 2023 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 386 |
| Goals | 0 |
| Full name | Hachem Abbès |
|---|---|
| Age | 38 |
| Nationality | Tunisia |
| Club | ES Metlaoui |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 5 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 386 |
| Goals | 0 |