Gui Hong in 2021
| Full name | Hong Gui |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | China PR |
| Club | Meizhou Kejia |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
Gui Hong 2021 Appearances
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 300 |
| Goals | 1 |
| Full name | Hong Gui |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | China PR |
| Club | Meizhou Kejia |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 300 |
| Goals | 1 |