Bon-Hyuk Gu in 2017
| Full name | Bon-Hyuk Gu |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Montedio Yamagata |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Bon-Hyuk Gu |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Montedio Yamagata |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |