Gu Bin in 2012
| Full name | Bin Gu |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | China PR |
| Club | Shanghai Shenhua |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
Gu Bin 2012 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 175 |
| Goals | 0 |
| Full name | Bin Gu |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | China PR |
| Club | Shanghai Shenhua |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 175 |
| Goals | 0 |