Gonçalo Santos Sousa in 2025
| Full name | Gonçalo Santos Sousa |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Portugal |
| Club | Portugal U19 |
| Position | Attacker |
| Height | 186 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Gonçalo Santos Sousa |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Portugal |
| Club | Portugal U19 |
| Position | Attacker |
| Height | 186 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |