Gert Barends in 2019
| Full name | Gert Barends |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | South Africa |
| Club | Zizwe United |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Gert Barends |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | South Africa |
| Club | Zizwe United |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |