Gaby Pinho in 2024
| Full name | Gabriel Pinho |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Mozambique |
| Club | Fabril Barreiro |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Gabriel Pinho |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Mozambique |
| Club | Fabril Barreiro |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |