G. Pehar in 2024
| Full name | Gabriel Pehar |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Croatia |
| Club | Orijent 1919 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Gabriel Pehar |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Croatia |
| Club | Orijent 1919 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |