G. Guzy in 2024
| Full name | Gideon Paul Guzy |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Germany |
| Club | Verl |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
G. Guzy 2024 Appearances
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 1077 |
| Goals | 1 |
| Full name | Gideon Paul Guzy |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Germany |
| Club | Verl |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 62 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 8 |
| Minutes | 1077 |
| Goals | 1 |