G. Gül in 2014
| Full name | Gökhan Gül |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Bochum U19 |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
G. Gül 2014 Appearances
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 1095 |
| Goals | 1 |
| Full name | Gökhan Gül |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Bochum U19 |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 1095 |
| Goals | 1 |