G. Di Capua in 2023
| Full name | Giany Di Capua |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | France |
| Club | Canet Roussillon |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Giany Di Capua |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | France |
| Club | Canet Roussillon |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |