Guido Javier Aquino Acuña in 2015
| Full name | Guido Javier Aquino Acuña |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Paraguay |
| Club | Nacional Asuncion |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Guido Javier Aquino Acuña |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Paraguay |
| Club | Nacional Asuncion |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |