F. Bay in 2020
| Full name | Frederik Bay |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Denmark |
| Club | FC Helsingor |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
F. Bay 2020 Appearances
| Appearances | 19 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 906 |
| Goals | 0 |
| Full name | Frederik Bay |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Denmark |
| Club | FC Helsingor |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 19 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 906 |
| Goals | 0 |