F. Bay in 2018
| Full name | Frederik Bay |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Denmark |
| Club | FC Helsingor |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
F. Bay 2018 Appearances
| Appearances | 31 |
|---|---|
| Starts | 29 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 2553 |
| Goals | 2 |
| Full name | Frederik Bay |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Denmark |
| Club | FC Helsingor |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 31 |
|---|---|
| Starts | 29 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 2553 |
| Goals | 2 |