Chun Yip Fong in 2020
| Full name | Chun Yip Fong |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Hong Kong |
| Club | Wofoo Tai Po |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Chun Yip Fong |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Hong Kong |
| Club | Wofoo Tai Po |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |