F. Uriča in 2020
| Full name | Filip Uriča |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Czechia |
| Club | Sigma Olomouc |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
F. Uriča 2020 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 2 |
| Goals | 0 |
| Full name | Filip Uriča |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Czechia |
| Club | Sigma Olomouc |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 2 |
| Goals | 0 |