F. Ayaz in 2012
| Full name | Ferhad Ayaz |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Degerfors IF |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
F. Ayaz 2012 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 79 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ferhad Ayaz |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Degerfors IF |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 79 |
| Goals | 0 |