Felipe Martins in 2024
| Full name | Felipe Gonçalves Martins |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Felipe Gonçalves Martins |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America SP |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |