F. Panák in 2014
| Full name | Filip Panák |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Czech Republic |
| Club | Karviná |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
F. Panák 2014 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 58 |
| Goals | 0 |
| Full name | Filip Panák |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Czech Republic |
| Club | Karviná |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 58 |
| Goals | 0 |