F. Katelaris in 2013
| Full name | Fanos Katelaris |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
F. Katelaris 2013 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 453 |
| Goals | 0 |
| Full name | Fanos Katelaris |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 453 |
| Goals | 0 |