F. Götze in 2019
| Full name | Felix Götze |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Augsburg II |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
F. Götze 2019 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 243 |
| Goals | 1 |
| Full name | Felix Götze |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Augsburg II |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 243 |
| Goals | 1 |