F. Dinzey in 2023
| Full name | Frank Dinzey |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Trinidad and Tobago |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
F. Dinzey 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Frank Dinzey |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Trinidad and Tobago |
| Club | Jacksonville Armada II |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |