F. Bregante in 2022
| Full name | Francisco Bregante Torres |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Liverpool Montevideo |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Francisco Bregante Torres |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Liverpool Montevideo |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |