F. Ayé in 2014
| Full name | Florian Ayé |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | France |
| Club | Auxerre II |
| Position | Attacker |
| Height | 184 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
F. Ayé 2014 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 359 |
| Goals | 2 |
| Full name | Florian Ayé |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | France |
| Club | Auxerre II |
| Position | Attacker |
| Height | 184 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 6 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 359 |
| Goals | 2 |