F. Abriel in 2000
| Full name | Fabrice Abriel |
|---|---|
| Age | 45 |
| Nationality | France |
| Club | Servette FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
F. Abriel 2000 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |
| Full name | Fabrice Abriel |
|---|---|
| Age | 45 |
| Nationality | France |
| Club | Servette FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 0 |