Emir Shigaybaev in 2021
| Full name | Emir Shigaybaev |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Kyrgyz Republic |
| Club | Neman |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Emir Shigaybaev |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Kyrgyz Republic |
| Club | Neman |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |