E. Omić in 2025
| Full name | Ervin Omić |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Austria |
| Club | Austria U21 |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
E. Omić 2025 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 221 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ervin Omić |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Austria |
| Club | Austria U21 |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 221 |
| Goals | 0 |