E. Ntim in 2017
| Full name | Emmanuel Ntim |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Ghana |
| Club | Valenciennes |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
E. Ntim 2017 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 60 |
| Goals | 0 |
| Full name | Emmanuel Ntim |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Ghana |
| Club | Valenciennes |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 60 |
| Goals | 0 |