E. Mor in 2014
| Full name | Emre Mor |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Denmark U17 |
| Position | Midfielder |
| Height | 169 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
E. Mor 2014 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 69 |
| Goals | 0 |
| Full name | Emre Mor |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Denmark U17 |
| Position | Midfielder |
| Height | 169 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 69 |
| Goals | 0 |