E. McCue in 2019
| Full name | Erik McCue |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | USA |
| Club | Houston Dynamo |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
E. McCue 2019 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 184 |
| Goals | 0 |
| Full name | Erik McCue |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | USA |
| Club | Houston Dynamo |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 184 |
| Goals | 0 |