E. Kovalevskiy in 2023
| Full name | Evgeni Kovalevskiy |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Krasnodar 2 |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Evgeni Kovalevskiy |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Krasnodar 2 |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |