Ebrahim Khamis in 2024
| Full name | Ebraheim Khameis Khameis Sarha Al Mesmari |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Emirates Club |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ebraheim Khameis Khameis Sarha Al Mesmari |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Emirates Club |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |