E. Jusufi in 2024
| Full name | Edon Jusufi |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Stade Lausanne-Ouchy |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
E. Jusufi 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Edon Jusufi |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Stade Lausanne-Ouchy |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |