E. Cabrera in 2022
| Full name | Edilson Cabrera Benítez |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Paraguay |
| Club | SOL DE America |
| Position | Defender |
| Height | 170 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Edilson Cabrera Benítez |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Paraguay |
| Club | SOL DE America |
| Position | Defender |
| Height | 170 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |