E. Barrios in 2025
| Full name | Eider Barrios |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Venezuela |
| Club | Caracas FC |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
E. Barrios 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Eider Barrios |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Venezuela |
| Club | Caracas FC |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |