D. Kozera in 2024
| Full name | Dominik Kozera |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Poland |
| Club | Olimpia Elbląg |
| Position | Attacker |
| Height | 195 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Dominik Kozera |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Poland |
| Club | Olimpia Elbląg |
| Position | Attacker |
| Height | 195 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |