D. Dinga in 2021
| Full name | Dominik Dinga |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Ural |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
D. Dinga 2021 Appearances
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 12 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1054 |
| Goals | 0 |
| Full name | Dominik Dinga |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Ural |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 14 |
|---|---|
| Starts | 12 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1054 |
| Goals | 0 |