Danijel Majkić in 2010
| Full name | Danijel Majkić |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | Krylya Sovetov |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Danijel Majkić |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | Krylya Sovetov |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |