D. Derenda in 2023
| Full name | Damian Derenda |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Poland |
| Club | Garbarnia Kraków |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Damian Derenda |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Poland |
| Club | Garbarnia Kraków |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |